Insaco Group Oy

YHTEYSTIEDOT

Hallinto

Toimitusjohtaja

Toni Tanskanen
040 582 1429
toni.tanskanen@insacogroup.fi

Henkilöstöpäällikkö

Tiina Pennanen
044 753 6884
tiina.pennanen@insacogroup.fi

Palkka ja taloushallinto

Nina Saulamo
040 163 4668
nina.saulamo@insacogroup.fi

Osoite

Kartanonkatu 8, 70700 Kuopio

Verkkolaskuosoite

OVT-tunnus: 003722151037
Välittäjä: Pagero Oy
Välittäjän tunnus: 003723609900

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:

INSACO GROUP OY
OVT 003722151037
PL 908
02066 DOCUSCAN

Rakennustekniikka service

Tilaukset: 040 839 7718

Yksikönpäällikkö, service

Kai Ryymin
040 839 7718
kai.ryymin@insacogroup.fi

Työnjohtaja

Esa Kosunen
040 580 3793
esa.kosunen@insacogroup.fi

Työnjohtaja

Markku Väänänen
044 901 6540
markku.vaananen@insacogroup.fi

Työnjohtaja

Olli Nissinen
040 485 5118
olli.nissinen@insacogroup.fi

Rakennustekniikka urakointi​

Tarjouspyynnöt: 040 724 5557

Yksikönpäällikkö, urakointi

Tommi Saastamoinen 
040 724 5557
tommi.saastamoinen@insacogroup.fi

Työnjohtaja, urakointi

Timo Hatula
044 493 2420
timo.hatula@insacogroup.fi

Työnjohtaja, urakointi

Lari Hiltunen
044 7300 144
lari.hiltunen@insacogroup.fi

Talotekniikka service

Tilaukset
LVI-työt: 040 657 3219
Sähkötyöt: 044 777 6457

Yksikönpäällikkö, LVI service

Anthony Husso
040 159 8724
anthony.husso@insacogroup.fi

Yksikönpäällikkö, sähkö service

Mika Paulus
044 777 6457
mika.paulus@insacogroup.fi

LVI työnjohto

Vesa Vallius
040 657 3219
vesa.vallius@insacogroup.fi

Talotekniikka urakointi

Tarjouspyynnöt
LVI-työt: 040 159 8724
Sähkötyöt: 044 777 6457

Yksikönpäällikkö LVI, urakointi

Anthony Husso
040 159 8724
anthony.husso@insacogroup.fi

Yksikönpäällikkö, sähkö urakointi

Mika Paulus
044 777 6457
mika.paulus@insacogroup.fi

LVI työnjohto

Juha-Matti Turunen
044 491 6367
juha-matti.turunen@insacogroup.fi

Kalustetuotanto, MAGIA Keittiöt Kuopio

Tilaukset: 040 154 9552

Osoite: Koppelonkuja 11, 70820 Kuopio
Avoinna arkisin: Ma 9.00-16.30, Ti-Pe 8.00-16.30

Tuotantopäällikkö

Santeri Malkki
040 522 7819
santeri.malkki@insacogroup.fi

Kalustemyyjä
Kalustemyyjä

Jukka Rissanen
044 771 8472
jukka.rissanen@insacogroup.fi